به

سبلاگ

خوش آمدید
روش هایی برای افزایش فروش در وب سایت تان
10 ژانویه 2021 - 5 دقیقه خواندن
دیجیتال مارکتینگ

در دنیای پر سرعت ما ، همه خواهان نتایج فوری هستند. ما می خواهیم غذای ما سریعتر آماده شود ، می خواهیم فوراً با مردم ارتباط برقرار کنیم و وقتی بارگیری بیش از پنج ثانیه برای وب سایت طول می کشد ، اغلب بی تاب می شویم. همین نکته را می توان برای کسانی که می خواهند تعداد فروش تولید شده از وب سایت خود را افزایش دهند ، بیان کرد. تکنیک ها و روش هایی برای افزایش فروش در وب سایت کشف شده است که میتوانید با به کارگیری آن ها وبسایتتان را ارتقا دهید.

ما دریافتیم که مانند اکثر روش های بازاریابی دیجیتال ، دیدن نتایج اغلب ممکن است کمی زمان ببرد. با این حال ، شما می توانید این ۸ نکته را در وب سایت خود پیاده کنید و به راحتی بنشینید و تماشا کنید که آنها برای شما کار می کنند.

۱ – صفحه اصلی خود را ساده نگه دارید و مخاطبان خود را سردرگم نکنید
این ممکن است برای برخی از شما تعجب آور باشد ، زیرا بسیاری از افراد تصور می کنند شما بهتر است هرچه بیشتر محصولات را در صفحه اصلی خود ارائه دهید تا طیف وسیعی از گزینه ها را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید. با این وجود گفته شده است که ارائه محصولات کمتری در صفحه خود با متن بیشتر در توصیف یک موضوع خاص ، فروش کلی را افزایش می دهد. این کار به این دلیل انجام می شود که به شرکت شما اجازه می دهد روی یک یا دو محصول خاص تمرکز کرده و به سوالات احتمالی بازدیدکنندگان پاسخ دهد.

Electronic Arts یک مثال عالی از یک صفحه اصلی ساده و در عین حال موثر است. اگرچه آنها هزاران عنوان بازی را ارائه می دهند ، شما اغلب فقط چند عنوان اخیر ذکر شده را در صفحه اصلی آنها پیدا خواهید کرد. همچنین ، توجه کنید که در صفحه خود، تنها چند دکمه کال تو اکشن قرار می دهند.

۲ – ایجاد روش هایی برای گرفتن آدرس های ایمیل
یکی دیگر از روش های افزایش فروش در وب سایت بازاریابی ازطریق ایمیل است. بازاریابی از طریق ایمیل هنوز یک روش بسیار مناسب برای بازاریابی دیجیتال است و یکی از برترین ROI (نرخ بازگشت سرمایه)ها را در تمام روش های بازاریابی تولید می کند. با این حال ، بدون آدرس های ایمیل نمی توانید از طریق ایمیل بازاریابی کنید ، درست است؟ با ایجاد روش هایی برای گرفتن آدرس ایمیل بازدیدکننده ، فرصتی ایجاد می کنید تا آنها را از طریق کمپین های بازاریابی ایمیل به وب سایت خود دعوت کنید.

فوربس پیشنهاد می کند که یکی از بهترین روش ها برای گرفتن ایمیل ارائه چیزی با ارزش به آنها ، مانند بارگیری دیجیتالی است که هزینه ای برای شرکت شما نخواهد داشت. یک نمونه عالی از این را می توان در وب سایت Profitworks یافت. آنها در ازای برخی از اطلاعات ، مانند آدرس ایمیل و نام و نام خانوادگی شما ، یک بررسی وب سایت رایگان ارائه می دهند.

۳ – فیلم ها را به صفحه های اصلی خود اضافه کنید
Mashable ادعا می کند که افزودن فیلم به برخی از صفحات برتر فرود می تواند منجر به افزایش میانگین 86٪ شود! مغز ما اطلاعات بصری را در حدود 60،000 برابر سریعتر از متن پردازش می کند ، به این معنی که هر بازدید کننده ای از سایت شما اطلاعات در فیلم ها را بهتر از آنچه که با خواندن متن متوجه میشود، جذب می کند. یادگیری درباره محصول یا خدمات خود از طریق ویدئو بسیار موثرتر از متن است.

یک نمونه عالی از افزودن یک ویدیو به صفحه اصلی خود را می توانید در Ditto Residential پیدا کنید. صفحه اصلی آنها نه تنها بسیار جذاب است ، بلکه ویدئوی بزرگ و با وضوح بالا مطمئناً بازدیدکنندگان را به سمت خود سوق میدهد.

۴ – محتوایی ایجاد کنید که بخشهای اصلی بازار را هدف قرار دهد
ایجاد محتوای با کیفیت راهی مطمئن برای افزایش میزان بازدید و تبدیل به وب سایت خود است ، اما همچنین باید مدتی را صرف هدف گذاری بخش های مختلف بازار کنید. نوشتن محتوای خاص برای برخی از بخشهای بازار به شما کمک می کند مشتریان مختلفی را به خود جلب کنید و به شما این امکان را می دهد که تخصص خود را در صنعت آنها بیان کنید. این یک کار برد-برد است! برای مثال ، سایت IBM را بررسی کنید ، جایی که آنها صفحات کامل فرود را به تعدادی از صنایع مختلف ارائه می دهند.

۵ – با مدرک ها، انجمن ها و مطالعات موردی اعتماد ایجاد کنید.
بسیاری از شرکت ها اهمیت اثبات اجتماعی را درک کرده اند ، اما اگر در حال حاضر راهی برای ارتقا اعتماد مشتری به وب سایت خود ندارید ، فیدبک های آن را از دست می دهید. مواردی مانند توصیفات ، تصاویر کارمندان و مطالعات موردی در مورد محصولات یا خدمات شما می تواند یک بازدید کننده را ترغیب کند که شما را انتخاب کند.

Marketingdonut همچنین پیشنهاد می دهد که برای تقویت اعتبار آنلاین خود تا آنجا که ممکن است اعتباربخشی دریافت کنید ، خصوصاً اگر تماس حضوری با مشتریان محدود باشد یا حتی امکانش وجود نداشته باشد.

۶ – پیشنهاد ارزش خود را به وضوح در صفحات فرود خود توضیح دهید
از روش های دیگر افزایش فروش در وب سایت ایجاد یک صفحه فرود و کارکردن روی محتوای ان است یک پیشنهاد ارزششمند به سادگی یک یا دو جمله است که ارزش محصولات یا خدمات شما را ارتقا می دهد. Conversionxl پیشنهاد می کند که هر پیشنهاد خوب باید دارای این سه ویژگی باشد:

باید توضیح دهد که چگونه محصول شما مشکلات مشتری را حل می کند.
باید توضیح دهد که محصول شما چه مزایای خاصی را به همراه خواهد داشت.
باید توضیح دهد که چرا آنها باید به جای رقیب از شما خرید کنند.
۷ – چت زنده را نصب کنید
ابزار چت زنده روشی خارق العاده برای تولید فروش تجارت الکترونیکی است ، می توان با آن سوالاتی که بازدیدکنندگان از سایت شما دارند ، را رفع کرد و همچنین استفاده از آنها بیشتر از فرم تماس است زیرا پاسخ فوری ایجاد می کنند. تقریباً هر نوع وب سایت تجاری می تواند از این ابزار بهره مند شود ، حتی کسانی که از طریق سایت خود خرید و فروش نمی کنند. یک مزیت برتر اینکه می توانید از این ابزار گفتگوی زنده برای جمع آوری آدرس های ایمیل استفاده کنید.

یک مثال عالی از چت زنده که به خوبی انجام شده از SnapEngage ناشی می شود. آنها نه تنها مستقیماً در سایت گپ دارند ، بلکه هر زمان که به صفحه ای با خطای 404 وارد می شوید ، اعلان گپ دریافت خواهید کرد.

۸ – رسیدگی به اعتراضات
یک راه عالی برای بهبود کیفیت وب سایت شما رسیدگی به هرگونه اعتراض یا سوالاتی است که ممکن است مستقیماً از طریق محتوای موجود در دسترس شما قرار نگیرد. همانطور که توسط بازرگانی تجاری هاروارد پیشنهاد شده است ، تمرکز بر همراهی با مشتریان ، نه رقبا ، مهمتر است.

برای مرور و بازنگری سایت خود وقت بگذارید و بر اساس اطلاعات موجود ، لیستی از هرگونه تردیدی که فکر می کنید بازدیدکنندگان داشته اند را تهیه کنید. در این مرحله سایت خود را به صورت انتقادی ارزیابی کنید – فقط فرض نکنید که بازدید کننده می تواند پاسخ ها را پیدا کند. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به راحتی قابل دسترسی است. پس از انجام این کار ، راه حلی برای مشکلاتی که کشف کردید ارائه دهید. این نه تنها باعث افزایش تغییرات در سایت شما می شود ، بلکه کاربرپسندتر نیز می شود.

نظرات شما
    مهسا گفت:

    عالیییی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *